Nieuws

Administrator  /  9 mei 2020 20:04  /  Reageer


De strijd van onze club voor rechtvaardigheid is in volle gang en gister diende het kort geding van SC Cambuur en De Graafschap bij de rechtbank in Utrecht. Om de club te steunen in deze juridische strijd om alsnog de verdiende promotie af te dwingen roepen wij als Kern van Cambuur en medewerkers iedereen op om aanstaande donderdag (14 mei) massaal de vlag te hijsen voor onze club. Dan is namelijk -zoals het nu staat- de uitspraak van de rechter en willen we overal het geel-blauw zien wapperen. 

Hiervoor is een speciale 'Cambuur Komt Eraan vlag' ontworpen en die is vanaf nu verkrijgbaar in onze Online Fanshop. Deze unieke vlag is in beperkte oplage beschikbaar en verkrijgbaar voor € 19,64. De volledige opbrengst komt ten goede aan de juridische strijd van de club. 

Bestel je hem vóór aanstaande woensdag, dan gaan we er voor zorgen dat je de vlag voor donderdag in huis hebt (mits woonachtig in Nederland). Bestellen doe je zo 👉 https://www.cambuurshop.nl/cambuur-vlag-2 

#CambuurKomtEraan! 💪

« Vorige pagina
« Terug naar overzicht

Nieuwsarchief

Oud nieuws is geen nieuws. Onder 'meer informatie' toch een overzicht van eerder verschenen berichten.

Meer informatie »